Uno Loft Em Mogi Das Cruzes Fn
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Uno Loft Em Mogi Das Cruzes Fn απέχει 850 μέτρα από σταθμό τρένου Estudantes και περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Parada Center Castilho.
Catedral de Mogi das Cruzes και Parque Natural Municipal Francisco Affonso de Mello βρίσκονται σε απόσταση 6 χιλιομέτρων και 3 χιλιομέτρων αντίστοιχα από αυτό το διαμέρισμα. Igrejas das Ordens Primeira e Terceira do Carmo βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ.
Το διαμέρισμα Uno Loft Em Mogi Das Cruzes Fn διαθέτει επίσης πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με εξοπλισμό.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Uno Loft Em Mogi Das Cruzes Fn;
Το το διαμέρισμα Uno Loft Em Mogi Das Cruzes Fn παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Uno Loft Em Mogi Das Cruzes Fn;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Uno Loft Em Mogi Das Cruzes Fn μπορούν να φέρουν κατοικίδια.